.

קורס גילוף בסכין שטח ואולר

לחובבי שטח, שדאות, מיומנויות קדומות, הישרדות, טיילים ואוהבי בושקראפט בכל גיל.

לרכישת הקורס מלאו פרטיכם/ן ותוכלו להתחיל לגלף כמו מקצוענים!

עולם של עץ, טבע ואפשרויות

סכין השטח

הסכין כפי שאנו מכירים אותה מלווה אותנו כמין אנושי עוד מימי קדם. עוד קודם לשליטה באש, בשפה ובחקלאות עשה האדם שימוש בכלי חיתוך וניקוב. כלים ראשונים אלו היו עשויים כפיסי עץ וענפים לאחר מכן עצמות שהושחזו על אבן, אבני צור שסותתו בקפדנות ומשם אל גילוי המתכות. כך או כך, הסכין שימשה ועודנה משמשת היום לאותן משימות שביצעו אבות אבות אבותינו. 

הסכין, שלא השתנתה למעשה בצורתה עידן עידנים - ידית אליה מחובר להב חד, ממשיכה לשמש כל בית בישראל. אך בשעה שצורתה נותרה זהה אנו איבדנו לאורך הדרך את הידע המופלא של שימוש אמיתי בכלי זה.

עולם של אפשרויות

הסכין הינה ארגז כלים שלם בידיו של איש שטח או טייל מיומן. היא מסוגלת לבנות מתקני בישול מתקדמים, לגלף ערכת אש להדלקה בחיכוך, להכין כלי אוכל, לבנות מתקני נוחות, חבלים וחוטים, כלי צייד שונים ואפילו צעצועים מעץ וגילוף אומנותי. 

בקורס זה תקבלו את הידע והמיומנות לעבודה נכונה ויעילה עם סכין או אולר ותוכלו להפוך את חווית השטח שלכם, בין אם בטיול, קמפינג או פעילות שדאית - לעשירה, מהנה ומרתקת יותר. 

מי אנחנו?

שמי גיא סרוסי, 46, מדריך ומחנך בתחום השדאות, הישרדות ומיומנויות קדומות. בשנת 2010 הקמתי את גיא והר - בית ספר להישרדות, בו אני מתפקד כמנכ"ל ומדריך מן המניין. במשך עשר שנים, אלפי מודרכים ואלפי שעות הדרכה נדהמתי מהצמא העצום בקרב מבוגרים, ילדים ונוער לעבודת סכין וכלי חיתוך בשטח. לצד מיומנויות שטח רבות גיליתי את הרגיעה שבגילוף, הכנת כלים ומתקנים שונים. הגילוף הפך, מעבר להיותו ידע יעיל, לכלי טיפולי, מרגיע, ממקד ומהנה. כיום, כאשר זמני קצר, ואין ביכולתי להגיע לכל מי שמעוניין בשרותיי, אני מציע את הקורס המקיף ביותר און-ליין בתחום.

אני מזמין אתכם לצפות גם בערוץ היוטיוב בו קיימים מעל 400 סרטונים לימודיים. גיא והר בית ספר להישרדות.

על הקורס

הקורס הינו קורס מקיף וממוקד בנושא גילוף בעץ ירוק. אורכו הכולל מעט מעל שלוש שעות מצולמות. במהלך הקורס תלמדו את הנושאים הבאים: מבוא לסדנה, בטיחות בעבודה עם כלים חדי להב, כלי גילוף מומלצים למתחילים ובכלל, סוגי עצים לגילוף וליקוט שלהם, דרכים שונות לאחיזה וחיתוך, סוגי חתכים לשטח וליצירה ושימושם, שעור בונוס - איך להכין חבק מעור לצרכי השחזה. 

 

בקורס ישנה התייחסות לעבודה עם ילדים צעירים וכך, תוכלו לשלב גם את ילדיכם בפעילות זו. בתמונה, בני, יותם, בן החמש מגלף את חנית הדייג הראשונה שלו.

 

הקורס יהיה פתוח בפניכם למשך 6 חודשים, בהם תוכלו להתחיל לגלף, ליצור, להנות ולהרגע. בסיומו, הידע ישאר אתכם למשך חיים שלמים.

לשעורי נסיון ראשונים ללא עלות - לחצו פה

עלות הקורס, 3 שעות מצולמות -270 ש"ח בלבד

לכבוד השקת הקורס - 20% הנחה עד לתאריך 10.10.20 - הכניסו קוד carvemyway לקבלת 54 שקלים הנחה!

למימוש ההנחה ותשלום של 216 ש"ח בלבד לחצו כאן

פרטי יצירת קשר

מיקום: גיא והר בית ספר להישרדות, בית לחם הגלילית, ישראל

2018-03-01 10:30 - 2018-03-01 16:00

להרשמה לקורס גילוף ושעורים לדוגמא

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.